Пленарне засідання вісімнадцятої сесії Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-200x150.jpg)
24 грудня 2021 року відбулося пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання під головуванням секретаря селищної ради Анетти Куракової. У роботі сесії взяли участь 17 з 26 депутатів селищної ради, депутат Одеської обласної ради О.Капсамун, депутати Болградської районної ради О.Павлов… Докладніше