В СЕЛІ УСАТОВЕ ВІДКРИЛИ НОВИЙ СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК ЗБУДОВАНИЙ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268830885_3070657356585475_2560818879044912056_n-250x150.jpg)
Сьогодні, в селі Усатове, відбулась урочиста церемонія відкриття новозбудованого, в рамках програми Президента «Велике Будівництво», дитячого ясла-садочка «Янголятко» на 130 місць. Урочисто перерізали стрічку голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький та Усатівський сільський голова Юрій Маковейчук. «Відкриття дитячого садочку, з такою мелодійною назвою Янголятко», передусім це… Докладніше