ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З РІЧНИЦЕЮ ЗАСНУВАННЯ РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «ЗНАМЯ ТРУДА»

Друк

79 років для історії газети – значний термін, який можна назвати цілою епохою! Великий шлях пройшла газета від того часу, як колись в далекому 1945 році вперше з’явилась перед читачами. Від першого свого редакційного світанку і до сьогодні газета пліч-о-пліч крокує з жителями громади та нашого краю, з любов’ю розповідаючи про історію і сьогодення, злети, успіхи та здобутки, про духовність, патріотизм.

Весь цей час газета була й залишається чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її якісне публіцистичне слово завжди спонукало до роздумів, формувало громадську думку. І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі завдання – доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління. Немає сумнівів, що й надалі обрані газетою демократичні чесноти, самовіддане служіння своїм землякам, неспинне прагнення змінювати життя в Тарутинщині на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами.

З нагоди свята зичу колективу редакції газети «Знамя Труда» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сил та енергії у професійній діяльності, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, злагоди та добробуту в родинах.

З повагою,
Тарутинський селищний голова
Сава ЧЕРНЄВ

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.