Ігор Квасевич посів ІІ місце у Благодійному турнірі з пауерліфтингу на підтримку ЗСУ
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/12090-250x150.jpg)
11 вересня 2022р. у місті Одеса на базі фітнес-клубу “Рельєф” відбувся Благодійний турнір з пауерліфтингу на підтримку Збройних Сил України. У турнірі прийняв участь вчитель фізичної культури Серпневського ліцею Тарутинської громади, майстер спорту Ігор Квасевич. За результатами змагань Ігор посів 2-е місце (жим лежачи 115… Докладніше