Привітання до Дня усиновлення 30 вересня!
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/unnamed-250x150.jpg)
В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Вітаємо всіх, хто причетний до цього свята, – усиновлювачів, вихователів дитячих будинків, опікунів, піклувальників. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша… Докладніше