В селищній раді розглянули заяви громадян із надання одноразової грошової матеріальної допомоги
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/Image00001-1-250x150.jpg)
19 та 20 вересня 2022 року в Тарутинській селищній раді під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів у сфері економіки та бюджету Олени Сілоч відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян Тарутинської громади з надання одноразової грошової матеріальної допомоги. У засідання… Докладніше