Привітання селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем працівників житлово-комунального господарства
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/101-250x150.jpg)
Шановні працівники житлово-комунального господарства, вітаю вас із професійним святом! Ваша робота – невід’ємна частина добробуту людей. Особливо зараз, в цей нелегкий для всіх час, вона забезпечує комфортні умови для проживання мешканців нашої громади. Сьогодні житлово-комунальне господарство залишається однією з головних сфер життєдіяльності. Своєю працею ви… Докладніше