До Тарутинської громади провдовжує поступати гуманітарна допомога
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/Image00002-1-250x150.jpg)
За сприянням Сергія Капталана – директора Агенства транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» до Тарутинської громади надійшла гуманітарна допомога (миючі засоби, продукти харчування), яка поступила до України з країн Європи. Благодійний фонд страхової компанії StarLife передав Тарутинській селищній раді дитячий одяг, взуття, іграшки, дитячі засоби першої… Докладніше