Турбота про людей що опинились в складних життєвих обставинах
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/45-1-250x150.jpg)
Турбота про людей похилого віку, інвалідів та соціально-незахищені сім’ї з дітьми справа всього суспільства, а особливо під час воєнних дій. В Тарутинській громаді проживає близько 1000 одиноких людей та сімей пенсіонерів, інвалідів, сімей з дітьми, що потребують постійної соціальної підтримки. Саме тому Тарутинським селищним головою… Докладніше