Навчання з надання першої медичної допомоги та дій у випадку небезпеки
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/54-250x150.jpg)
У теперішній час воєнного стану екстрені ситуації виникають несподівано. Особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першу медичну (долікарську) допомогу, а також знати як діяти під час небезпеки. Враховуючи ситуацію, керівництвом Тарутинської селищної ради організовано навчання працівників селищної ради та всіх бажаючих з надання… Докладніше