До 31 березня 2022 року триває кампанія декларування  за 2021 рік

Друк

       З 1 січня 2022 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2021 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2022 року включно.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад, керівники та головні бухгалтери комунальних підприємств зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції  (НАЗК) від 23.07.2021 № 449/21затверджено нову форму декларації, а також Порядок заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. З новою формою декларації  та Порядком заповнення можна ознайомитись за посиланням:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0987-21#Text

Крім того, Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало оновлену редакцію роз’яснень щодо подання декларації, яка охоплює понад 200 найпоширеніших питань. З роз’ясненнями по кожному розділу декларації можна ознайомитися в Базі знань НАЗК за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/.

Враховуючи вимоги антикорупційного законодавства, просимо подати щорічну декларацію у встановлені Законом терміни.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.