В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ТРИВАЮТЬ РОБОТИ НА МАЙБУТНІЙ ДОРОЗІ ДО ОДЕСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ – БУДУЄТЬСЯ КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНИЙ ПУНКТ

Друк

Для того, щоб створити умови для швидкої перевірки та пропуску вантажівок на митниці, на під’їзді до контрольно-пропускного пункту, який будується, дорогу до порту буде розширено з двох смуг руху до 6.
Всі роботи проводяться в рамках реалізації програми Президента «Велике Будівництво».
Як повідомляють в Службі автомобільних доріг Одеської області, на ділянці контрольно-пропускного пункту вже влаштовано два шари піску для підсилення грунтів; два шари щебенево-піщаної суміші; геотекстиль typar sf 40 для укріплення основи. Наступний етап робіт — влаштування двох шарів бутового каменю та цементобетонного покриття.
На основному проїзді продовжуються роботи з влаштування основи дороги із піску та укріплення геотекстилем, а на майбутній естакаді триває монтаж каркасу ригелів та влаштування бурових стовпів.
Майбутня дорога до Одеського морського торговельного порту буде протяжністю у 5,3 км та з шириною проїзної частини виготовленої з монолітного цементобетону – 8 метрів. Довжина естакади – 546 метри.
Також буде збудовано TIR-майданчик для відстою великовагового автотранспорту місткістю до 300 машин; два майданчики зважування-в-русі (WiM) для контролю вагових норм і контрольно-пропускний пункт з розширенням дороги до шести смуг.
Як зазначає голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, в 2022 році, в рамках реалізації програми Президента «Велике Будівництво», на Одещині заплановано збудувати та відремонтувати 190,3 кілометрів державних доріг і 72,49 км місцевих доріг.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.