ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕЩИНИ

Друк

 
Шановні мешканці Одещини!

Хочу поінформувати вас про стан епідеміологічної ситуації в Одеській області.

Запровадження «червоній зоні» та дотримання суворих карантинних зменшило поширення коронавірусної хвороби, але розслаблятися ще зарано.

Як і раніше реанімаційні ліжка в лікарнях заповнені на 100 %. Зауважу, що усі госпіталізовані пацієнти в палатах інтенсивної терапії - не вакциновані!
На цей час з’явився новий штам коронавірусу, так званий «омікрон». За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, цей штам має надзвичайно велику кількість мутацій та здатність поширюватись швидше за усі раніше виявлені варіанти COVID-19.

Міністерством охорони здоров’я розроблені заходи щодо попередження завезення та розповсюдження на території України нового штаму.
Зокрема, українці, які повертаються з африканських країн, де зареєстрована циркуляція «омікрону», повинні пройти двотижневу самоізоляцію.
Тому я вкотре закликаю мешканців Одещини не зволікати з вакцинацією – адже на разі це єдиний спосіб уникнути важких ускладнень від ковіду та летальних випадків.
В Одеській області, двома дозами вакциновано лише 26% дорослого населення. Це - вкрай мало!
Вакцинуючись від COVID-19, ми захищаємо не лише себе та своїх близьких, ми наближаємо той час, коли зможемо повернутися до звичного життя.
Тисячі людей на жаль померли від ускладнень на ковід, ще сотні тисяч - особисто пересвідчилися, як важко подолати цю хворобу та який тривалий час потрібен для реабілітації.
Ще раз наголошує – вакцинація чи реанімація?! Вибір за вами!

Bookmark the Постійне посилання.

Залишити відповідь