“ЛІЖКОВИЙ ФОНД НА СЬОГОДНІ ЗАВАНТАЖЕНИЙ НА 80%, НА РЕАНІМАЦІЙНИХ ЛІЖКАХ ЗНАХОДЯТЬСЯ 99% НЕ ВАКЦИНОВАННОГО НАСЕЛЕННЯ!” – НАТАЛІЯ ОДАРІЙ-ЗАХАР’ЄВА

Друк
Сьогодні, під час брифінгу, директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва розповіла представникам ЗМІ про обмеження в «червоній зоні» та про навантаження, з яким сьогодні зіткнувся медичний персонал в ковідних відділенях закладів охорони здоров’я.
За словами Наталії Одарій-Захар’євої, ліжковий фонд на сьогодні завантажений на 80%. На реанімаційних ліжках знаходяться 99% невакцинованного населення.
«Всі пам’ятають, що вакцинація на Одещині розпочалась ще у лютому, ми постійно інформували та попереджували населення, але люди здебільшого вірили фейкам, нехтували тим, що кажуть практикуючи медики. Зараз ми бачимо надто критичну картину з щоденних довідок і як результат - швидке потрапляння Одещини до «червоної зони», - додала директорка Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА.
З потраплянням області до «червоного рівня», за словами Наталії Одарій-Захар’євоє, змінилася і динаміка статистичних показників по вакцинації. Впродовж вихідних 16-17 жовтня, на Одещині було зроблено 20 330 щеплень. Це - дійсно рекордний рівень серед загальностатестичних даних за увесь період вакцинальної кампанії.
«Взагалі станом на 18 жовтня 2021 року в Одеській області провакциновано 749 013 осіб. Першу дозу отримали – 426 065 осіб, що становить 18% від населення області. Дві дози отримали, тобто закрили курс вакцинації, 322 948 осіб, що становить 13,7% від загальної кількості населення Одещини. Але для міста-мільйонника це зовсім замалий відсоток щеплень» - поінформувала директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва.
Нагадуємо, що на сьогодні в Одеській області у вільному доступі на перші і другі дози вакцини три вакцини: Pfizer, Сoronovak та АстраЗенека. Ресурси вакцинальної кампанії дозволяють працювати центрам та пунктам вакцинації на повну потужність, щоб досягти на Одещині гарантований колективний імунітет та скоріше повернутися до нормального життя.
За результатами державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Одеській області встановлено «червоний рівень» епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Дане рішення було прийняте на позачерговому засіданні комісії, з урахуванням коефіцієнту інфікування в Одеській області, та набуло чинності з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року.

Bookmark the Постійне посилання.

Залишити відповідь