Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/Image00001-9-200x150.jpg)
У зв’язку з загостренням ситуації щодо захворюваності на коронавірусну хворобу мешканців Тарутинської громади 26 жовтня 2021 року Тарутинський селищний голова Сава Чернєв скликав позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради. На засідання комісії були запрошені власники ринків смт.Тарутине. … Докладніше