Про поточний стан справ та завдання на найближчий період
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/112-250x107.jpg)
4 жовтня 2021 року Тарутинський селищний голова Сава Чернєв провів апаратну нараду за участю: заступників селищного голови, начальників структурних підрозділів селищної ради, керівників комунальних некомерційних підприємств «Тарутинська центральна лікарня» та «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги». Начальники та керівники поінформували про поточний стан справ… Докладніше