Привітання селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем працівників освіти
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/unnamed-1-231x150.jpg)
Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги Тарутинської громади! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах, де трудяться педагоги. Своєю щоденною працею… Докладніше