Відбулося пленарне засідання чергової сесії Тарутинської селищної ради
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/Image00002-7-200x150.jpg)
19 жовтня відбулося пленарне засідання чергової 15-ї сесії Тарутинської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Сави Чернєва. У роботі сесії взяли участь: 18 депутатів селищної ради з 26, заступники селищного голови О.Сілоч, В.Дундер, І.Долгорук, депутати Болградської районної ради О.Павлов та М.Горєлко, керівники… Докладніше