Тарутинський селищний голова взяв участь у засіданні колегії Болградської райдержадміністрації
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/Image00002-2-200x150.jpg)
Сьогодні, 19 серпня 2021 року відбулось засідання колегії Болградської районної державної адміністрації, в якому взяв участь Тарутинський селищний голова Сава Чернєв. Колегія пройшла під головуванням голови Болградської РДА Г.Бамбури та за участю: начальника управління – начальника відділу організації медичної допомоги Департаменту охорони здоров’я… Докладніше