Тарутинський селищний голова взяв участь в урочистому відкритті станції відділення поліції Бородинської ОТГ
Сьогодні відбулося урочисте відкритті станції відділення поліції Бородінської об’єднаної територіальної громади. У заході взяли участь:… Докладніше

























