Допоможи енергетикам! Користуйся розумно в правильний час

Друк

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

В наслідок останніх атак нашого ворога – росії, енергосистема України зазнала масштабних пошкоджень. Електромережі пошкоджені ворожими атаками не витримують підвищеного навантаження. Як наслідок – в населених пунктах громади проводяться відключення електроенергії. Окрім стабілізаційних, тепер вводяться аварійні й екстрені відключення.
Енергетики працюють 24/7, щоб повернути світло в домівки жителів та просять з розумінням та терпінням поставитися до ситуації та споживати електроенергію ощадливо.
Тарутинська селищна рада закликає мешканців громади ощадливо споживати електроенергію, щоб уникнути аварій.
Одночасне ввімкнення енергоємних приладів приводить до перевантаження розподільчих мереж. Через те електромережі не витримують значного навантаження та відбуваються аварії.
Щоб підтримати енергетиків у їх захисті енергетичного фронту, ми просимо ощадливо використовувати електроенергію та правильно вмикати техніку після відключення, щоб попередити нові аварії:
1. Якщо у вас зникло світло через стабілізаційне чи екстрене відключення – вимкніть від мережі всі енергоємні прилади: пральні машини, чайники, бойлери, електронагрівачі, електроопалення, електроплити.
2. Після того, як у вас з’явилось світло, одночасно не включайте всі енергоємні прилади (обігрівачі, бойлери, електроплити, електрочайники тощо). Якщо у вас вдома декілька енергоємних приладів, обмежтесь включенням в мережу тільки одного.
3. Енергоємні прилади, які мають таймери включення, запрограмуйте на роботу в нічний час з 00.00 до 06.00 ранку.
4. Споживачам, які мають в користуванні електродвигуни і насосні станції, рекомендуємо їх відключати від мережі. Включайте їх в мережу за 20-30 хвилин після появи електроенергії.
5. Бізнес-клієнтів просимо відмовитись від використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.
Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.
Графік відключень шукайте на сайті ДТЕК Одеські електромережі.
Однак ситуація в енергосистемі надзвичайно складна. Тому за розпорядженням НЕК Укренерго можуть бути застосовані екстрені відключення поза графіками. В разі такого розпорядження ми додатково про це повідомимо. Слідкуйте за оновленнями на сайті та в соцмережах.
Бережіть себе! Віримо в перемогу!

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.