Спортивні перемоги наших земляків

Друк

У кожного свій фронт у війні з російськими загарбниками. Завдяки Збройним силам України наші спортсмени мають можливість тренуватися, проводити змагання в Україні, брати участь у міжнародних змаганнях та прославляти нашу країну.

15-19 листопада 2022 року у м.Коломия пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби U-20. У ваговій категорії 61 кг Чемпіоном України став Георгій КАЗАНЖИ з смт.Березине, вихованець Тарутинської ДЮСШ.

Національна збірна України з вільної боротьби 20 листопада прийняла участь у США в престижному міжнародному турнірі меморіалі Біла Фарелла у Нью-Йорку. Сім медалей завоювали наші борці вільного стилю на престижному турнірі! Серед Чемпіонів турніру – Василь МИХАЙЛОВ з смт.Тарутине, вихованець Тарутинської ДЮСШ.

Щиро вітаємо Георгія та Василя з черговими спортивними досягненнями! Високих вам результатів та красивих перемог і на далі!

Наші хлопці показали високий рівень боротьби і тим самим силу, єдність та незламність Українського народу!