"Додаток єППО дозволяє кожному громадянину України долучитися до захисту неба, інформуючи сили ППО про проліт крилатих ракет, дронів-камікадзе або авіації супротивника. Для початку роботи необхідно встановити додаток єППО на смартфон, пройти авторизацію за допомогою "Дії". Авторизація в "Дії" допоможе уникнути хибних повідомлень, зокрема від ворогів" - розповідає Начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської ОВА Станіслав Ніколайчук.
Після встановлення необхідно натиснути «Тест», щоб переконатися, що все працює, і бути готовими сповістити зенітників про побачену загрозу.
Як працює "єППО"?
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
"Враховуючи результати роботи сил ППО, додаток єППО показав високу ефективність. Встановивши додаток єППО на свій смартфон ви можете допомогти ЗСУ. Android-версія застосунку єППО, яку розробила конструкторська група Технарі, уже пройшла верифікацію Google. Застосунок єППО вже доступний на PlayMarket. Розробники займаються створенням версії й для iOS. Її поява очікується за декілька тижнів" - додав Станіслав Ніколайчук.
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/f54c38764e630695.jpg)