Комісія Болградської РВА оглянула заклади освіти Тарутинської громади

Друк

На цьому тижні Тарутинську територіальну громаду відвідала комісія Болградської районної військової адміністрації на чолі з першим заступником начальника Болградської РВА Денисом Байлуком. Мета візиту - перевірка підготовки укриттів в закладах освіти громади.

Робота з підготовки укриттів в Тарутинській громаді не припиняється ні на день. На сьогодні - це один з пріоритетів діяльності керівництва Тарутинської селищної ради.

Тарутинський селищний голова Сава Чернєв  спільно з першим заступником Болградської районної військової адміністрації Денисом Байлуком, в.о. начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Болградської районної адміністрації Інною Гуткан, т.в.о. начальника відділу, освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради Іриною Іщенко та  провідним інспектором відділу ОНПР та ЗЦЗ Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області, старшим лейтенантом служби цивільного захисту Олександром Кахчі здійснив робочу поїздку у заклади освіти громади.

В смт. Серпневе комісія оглянула приміщення у ліцеї та дитячому садочку, які планується підготувати та облаштувати як найпростіші укриття (в ЗЗСО – 169 учнів, в дитячому садку – 40 вихованців).

В Підгірненському ліцеї в підвальному приміщенні, яке розраховане на 50 осіб, проводяться ремонтні роботи: встановлюються вентиляційні решітки, проводиться дезінфекційна обробка стін, ще необхідно покрити підлогу лінолеумом.   

Неподалік від школи у смт. Березине почалося будівництво об’єкта, який буде використовуватися як найпростіше укриття, розрахований на 200 осіб.

Також комісія відвідала Малоярославецьку гімназію, оглянули місце, де, за рекомендацією пожежного інспектора, може бути облаштовано найпростіше укриття.

В Красненському ліцеї тривають активні роботи по підготовці укриття для 142 дітей, які наближаються до завершення.       

На останок, відвідали структурний підрозділ Тарутинського ліцею «Топольок», де створені всі умови для перебування у випадку повітряної тривоги в укритті за правилами «двох стін» 55 дітей середньої та старшої груп. Відразу на місці членами комісії був підписаний акт на відкриття цього закладу для очного навчання, яке планується вже на наступному тижні.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.