Привітання до Дня усиновлення 30 вересня!

Друк

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Вітаємо  всіх, хто причетний до цього свята, – усиновлювачів, вихователів дитячих будинків, опікунів, піклувальників.  Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою є посмішки щасливих дітей, які дарують радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, щастя, миру та злагоди. Нехай Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця.  Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваші домівки та ростуть здоровими і успішними Ваші діти.

Служба у справах дітей Тарутинської селищної ради

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.