У СФЕРІ ОСВІТИ ОДЕЩИНИ, ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», У 2021 РОЦІ, ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 6 ШКІЛ І 2 ДИТСАДКА

Друк

 

«Програма Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» – змінює підходи. Адже її основне завдання – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Особливо що стосується будівництва нових та реконструкції діючих соціально важливих об’єктів. В пріоритеті, «Великого Будівництва» звичайно і сфера освіти» - повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.
У 2021 році, завдяки реалізації програми на мапі Одеської області з’явились 6 нових шкіл.
«Нове життя отримала сучасна школа в селі Ставрове Подільського району. Довгобуд з 13-річною історією нарешті завершено і введено в експлуатацію. Історія будівництва школи в Ставрове тягнулася ще з 2007 року! Через неякісну підготовку проєктно-кошторисної документації, постійну зміну підрядників та, зрештою, — замороження будівництва. Лише завдяки Програмі «Велике будівництво» школу почали відновлювати і з 2021 року 250 учнів вже навчаються у нових, сучасних та комфортних класах. На півдні області, в Ізмаїльському району, проведено капітальний ремонт Шевченківської загальноосвітньої школи №2. А на півночі області, в місті Балта, проведено реконструкцію будівлі Навчально-виховного комплексу "Балтська загальноосвітня школа №3 - колегіум", що три роки тому згоріла від удару блискавки» - сказав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.
В місті Одеса, в рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво», здійснено реконструкцію будівлі Одеської ЗОШ №33 з розміщенням Центру дитячої та юнацької творчості, капітальним ремонтом елементів благоустрою зі стадіоном. У 2021 році Одеська міська школа №41, на площі Мічуріна, завдяки «Великому Будівництву», знову відкрила свої двері для більш ніж двохсот дітей мікрорайону Більшовик. В освітньому закладі відремонтували та утеплили покрівлю, замінили внутрішні інженерні мережі. В будівлі школи провели термомодернізацію, а на території закладу здійснили благоустрій та облаштували спортивні майданчики. А в одеській школі №31, що на вулиці Гастело, 90-А, проведено капітальний ремонт будівлі.
«Продовжуючи підводити підсумки реалізації програми «Велике Будівництво» у сфері освіти відзначу, завдяки саме цій програмі в області з’явились і два нових дитячих садочки. Яскраві та інклюзивні інтер’єри, підвищена енергоефективність, безпека та грамотне оснащення меблями та обладнанням – все це дозволить подолати чисельні проблеми, які накопичувалися роками у секторі дошкільної освіти Одещини, а саме надасть право і можливість на формування ефективної системи забезпечення доступними освітніми послугами маленьких мешканців громад. Приклад тому, сучасний модернізований дитячий садочок №217 в Малиновському районі міста Одеса і новозбудувані прекрасні ясла-садок в селі Усатове» - повідомив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.