Профілактичний рейд до Красненського НВК
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-adcd7a6c883c027178bf052222a6fd2d-V-200x150.jpg)
17.05.2021 року службою у справах дітей Тарутинської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції Болградського районного відділу поліції та Тарутинським сектором пробації був проведений профілактичний рейд до с. Красне, в ході якого була проведена бесіда з учнями Красненського НВК з профілактики та попередження правопорушень, насильства,… Докладніше