Обдарованим дітям Тарутинської громади призначено стипендії
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/sorry-1-250x107.jpg)
Комісія Тарутинської селищної ради визначила персональні щомісячні стипендії для обдарованих дітей та молоді Тарутинської селищної територіальної громади у сферах освіти, культури, фізичної культури та спорту, а саме для БАБАЛИК Наталі Віталіївні, 2011 р.н., учениці Березинської школи; БОРОВИЦЬКОМУ Миколі Івановичу, 2005 р.н., учню Тарутинської школи; БУГОР… Докладніше