Проведено профілактичні бесіди щодо явища булінгу, протидії йому та безпеці в Інтернеті
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-3851c208fb74bc5650e7f8b3d0a22ac1-V-200x150.jpg)
12.05.2021 року службою у справах дітей Тарутинської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції Болградського районного відділу поліції, були проведені профілактичні бесіди з учнями ДНЗ «Тарутинський професійний аграрний ліцей» за темами: «Проблема явища булінгу (цькування) в Україні та світі», «Особливості адміністративної відповідальності за вчинення булінгу»,… Докладніше