ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З ДНЕМ РОДИНИ

Друк

8 ЛИПНЯ – ДЕНЬ РОДИНИ!

Щиро вітаю мешканців та гостей Тарутинської громади з цим святом!

Сім'я - головна цінність в нашому житті. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги та солідарності.

День родини завжди був хорошим приводом відвідати або обдзвонити всіх рідних і сказати їм кілька приємних слів, подякувати їм за все світле і хороше, що вони принесли в наше життя.

Нажаль, сьогодні, проблеми української сім’ї загострились через нахабне воєнне вторгнення росії. Українські родини втрачають найкращих синів і дочок, багато дітей залишаються сиротами. Більшість людей вимушені розлучатися з найріднішими, покидаючи свої домівки в пошуках більш безпечних місць проживання, або проводжаючи їх на захист своєї Батьківщини.

Але я вірю, що наша Українська родина невдовзі здобуде перемогу над ворогом і люди повернуться до своїх домівок та звичного життя у колі рідних!
Тож нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами і здобути мир та процвітання нашій країні!

З повагою,
Тарутинський селищний голова
Сава ЧЕРНЄВ

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.