ПРИВІТАННЯ ТАРУТИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ САВИ ЧЕРНЄВА З ДНЕМ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Друк

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ПРАЦІВНИКИ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗСУ ТА ПРАЦІВНИКИ МОРСЬКОГО І РІЧКОВОГО ФЛОТУ!

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

7 липня в Україні відзначаються спільні професійні свята – День Військово-Морських Сил Збройних Сил України та День працівників морського і річкового флоту. Ці свята поєднали людей, які за покликом серця присвятили себе служінню на військовому та цивільному флоті України.

Героїзм, самовіддана служба в ім’я України та українського народу, високий професіоналізм, якісне та блискавичне виконання бойових завдань моряків української флотилії заслуговують на глибоку шану і вдячність.

Флот захищає Україну на воді, а також відстоює наші морські кордони. Сусідня країна-монстр анексувала в Україні Автономну Республіку Крим і вихід до акваторію Чорного моря, намагається утримати тимчасово окуповану територію з виходом до Азовського моря. Але віримо й покладаємо великі сподівання на те, що нашим захисникам вдасться відстояти статус морської держави і повернути все, що загарбано окупантами.

У цей день адресую всім працівникам цивільного та військового флоту щирі привітання та подяку за відповідальну, виснажливу, небезпечну, важку й неймовірно важливу для нашої країни роботу в таких непростих реаліях сьогодення. Ми пишаємося тими, хто захищає громадян нашої держави і її кордони на воді.

З нагоди професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, непохитної мужності та незламної впевненості у благородній справі, святої віри в Перемогу України. Нехай у Ваше життя якнайшвидше повернуться мирні дні та спокійні чергування, а в родинах панує любов, злагода й достаток. Зі святом!

З повагою,
Тарутинський селищний голова
Сава ЧЕРНЄВ

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.