Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Днем Соборності України
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/Без-названия-1-250x127.jpg)
Шановні мешканці Тарутинської громади! Сьогодні, 22 січня, країна відзначає важливу подію в українській історії – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року. Цей день увійшов в історію України величним національним святом – Днем Соборності України. Щиро вітаю… Докладніше