Привітання Тарутинського селищного голови Сави ЧЕРНЄВА з Різдвом Христовим
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/glav03-200x150.jpg)
Шановні мешканці Тарутинської громади! Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим! Різдво Христове – одне з найважливіших свят для християн усього світу. Це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій та помислів. Чудо народження Сина Божого єднає людей у радості, сповнює душі… Докладніше