Прийом громадян з питань пенсійного забезпечення в Тарутинській селищній раді
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/pfu2-250x107.jpg)
Відповідно до Угоди про співробітництво між Тарутинською селищною радою та Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області та в рамках проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед населення Тарутинської громади 20 січня 2022 року заступником начальника відділу обслуговування громадян №1 Головного управління Пенсійного фонду… Докладніше