Повідомлення про оприлюднення проекту генерального плану населеного пункту смт Тарутине, плану зонування території та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Друк
Тарутинська селищна рада Тарутинського району Одеської області повідомляє, що згідно з рішенням Тарутинської селищної ради № 207/1-VII гп/з від 15.12.2016 року розроблений проект генерального плану та план зонування території населеного пункту смт Тарутине.

Генеральний план та план зонування розроблено з наступними цілями:

 • зміни меж населеного пункту за рахунок прилеглих ділянок, зокрема ділянок з земель запасу;
 • довгострокового прогнозування розвитку територій;
 • забезпечення раціонального розселення і визначення напрямів сталого розвитку територій;
 • взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів під час планування і забудови територій;
 • визначення і раціональне взаємне розташування зон житлової та громадської забудови, виробничих, рекреаційних, природоохоронних, оздоровчих, історико-культурних та інших зон і об’єктів;
 • планування реконструкції існуючої забудови та територій;
 • збереження, створення та відновлення рекреаційних, природоохоронних, оздоровчих територій та об’єктів, ландшафтів, лісів, парків, скверів, окремих зелених насаджень та природних водойм;
 • створення та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури.
 • визначення, містобудівних заходів щодо поліпшення екологічного та санітарно-гігієнічного стану;
 • визначення територій, що мають будівельні, санітарно-гігієнічні, природоохоронні та інші обмеження їх використання.

Ключові засади проекту генерального плану спрямовані на вирішення екологічних проблем та підвищення якості життя населення.

Згідно з вимогами Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» проведена стратегічна екологічна оцінка проекту генерального плану та плану зонування території і складено звіт про СЕО.

Ознайомитись з проектом генерального плану населеного пункту, плану зонування території та звітом про СЕО можна у приміщенні Тарутинської селищної ради за адресою смт Тарутине, вул. Красна, буд. 201, та на сторінці Тарутинської селищної ради в мережі Інтернет: https://www.tarutyne-sr.gov.ua/

Документи що надаються до розгляду громадськості:

 • Проект генерального плану населеного пункту та план зонування території у вигляді графічних матеріалів;
 • Пояснювальна записка до проекту генерального плану населеного пункту та плану зонування території;
 • Звіт про СЕО проекту містобудівної документації.

З інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоров’я населення можна ознайомитись у селищній раді, у відповідних департаментах Одеської обласної державної адміністрації та на їх електронних ресурсах у мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості  щодо бажаних змін у проекті генерального плану населеного пункту, плану зонування території та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту генерального плану населеного пункту, плану зонування території та звіту про СЕО, а саме з «20» жовтня 2019 р. по «19» листопада 2019 р. включно.

Зауваження та побажання до проекту генерального плану населеного пункту, плану зонування території та обсягу виконання СЕО подаються до Тарутинської селищної ради за адресою смт Тарутине, вул. Красна, буд. 201 у письмовому вигляді особисто, або на електрону адресу Тарутинської селищної ради: tarutinops@gmail.com

         Пропозиції та побажання надані за межами вказаного періоду не враховуються та не розглядаються.

 

Відповідальна особа за прийняття зауважень:

Куруч І.І., тел: (04847) 31456

 

Виконання генерального плану населеного пункту та плану зонування території не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

 

  Громадські слухання в процесі громадського обговорення генерального плану населеного пункту, плану зонування території та звіту про СЕО з презентацією вказаних матеріалів проекту містобудівної документації відбудуться «15» листопада 2019 р. об 16.00 у приміщенні селищної ради.

 

Bookmark the Постійне посилання.

Залишити відповідь