ВЕЛИКИЙ КРОК ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ВИПУСКНИКІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ СОБОРНЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ!

Друк

Цього року учні 4-х класів Соборненського ліцею стали учасниками апробації моделі проведення державної підсумкової атестації для здобувачів початкової освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Протягом травня наші четвертокласники виконували завдання з української мови (усна взаємодія та тестування) і математики (тестування та дослідження). Для дітей це був новий, незвичний і водночас дуже відповідальний досвід.

Ми з цікавістю та хвилюванням чекали на кожен етап апробації. Честь бути серед закладів освіти, які долучилися до такого важливого освітнього проєкту, перепліталася з природними переживаннями: чи впораються наші діти, чи не будуть завдання надто складними, чи вистачить часу для їх виконання?

Сьогодні можемо з гордістю сказати: наші учні впоралися чудово! 💙💛

Завдання виявилися цікавими, сучасними та зрозумілими для дітей. Учні працювали із захопленням, демонструючи свої знання, уміння мислити, аналізувати, досліджувати та знаходити рішення. А результати перевершили наші очікування: переважна більшість четвертокласників показала достатній та високий рівні навчальних досягнень, а саме: 6 учнів з 21 виконали роботу з української мови на 11-12 балів; ще 10 – на 7-9 балів. Результатами апробації особливо вражає математика: 11 учнів з 22 отримали 12 балів; ще 3 учнів – 10-11 балів. Це справді чудовий результат для наших четвертокласників! 💙💛

Щиро дякуємо Одеському центру оцінювання якості освіти за довіру та професійну підтримку під час проведення апробації. Особлива подяка куратору Марині Сергіївні за постійний супровід, доброзичливість та готовність допомогти в будь-який момент.

Слова глибокої вдячності нашим чудовим учителям початкових класів — Безволєвій Любові Степанівні та Івановій Ларисі Анатоліївні. Ваш професіоналізм, щоденна праця, турбота про дітей та віра в кожного учня стали запорукою цих високих результатів.

Окрема подяка заступнику директора з навчально-виховної роботи Михайліній Тетяні Іванівні, яка здійснювала організаційний супровід учителів та координувала роботу в системі СОП протягом усього періоду апробації.

Найголовніше — дякуємо нашим четвертокласникам! ❤️ Ви були сміливими, відповідальними, старанними та наполегливими. Ми пишаємося кожним із вас!

І, звичайно, щиро дякуємо батькам за підтримку, довіру, співпрацю та віру у своїх дітей. Успіхи наших учнів — це результат спільної праці великої ліцейної родини.

Пишаємося нашими дітьми та впевнено дивимося в майбутнє! ✨📚

За інформацією Соборненського ліцею Бессарабської селищної ради

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.