В РАМКАХ УКРАЇНО-НІМЕЦЬКОГО ПРОЄКТУ В ТАРУТИНЕ ОРГАНІЗОВАНИЙ ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Друк

В селищі Тарутине працює дитячий наметовий табір «Лісові канікули». Табір розташований на двох галявинах готельного комплексу «Бесарабський дім».

Цей проєкт по оздоровленню дітей був успішно випробуваний минулим літом.

Робота наметового табору відпочинку для дітей організована Тарутинським німецько-культурним товариством «Бессарабський дім», керівник Світлана Крук, та благодійною організацією Ermstal Hilft з Німеччини, яка взяла на себе частину розходів.

Зараз в Тарутине відпочивають дві групи дітей, всього 57 чол. Одна група – це діти залучені до оздоровлення в рамках роботи скаут-лідерів «Союзу одеських скаутів». Друга група дітей приїхала зі своїм керівником Олександром Гросс із села Петродолинське за ініціативою місцевої німецької євангельської лютеранської громади.

В «Лісних канікулах» діти чудово проводять час. Кожен день насичений і тематичний, не схожий на попередній. Два рази  на день діти ходять на озеро. Проводяться цікаві конкурси, вечірні посиденьки біля багаття та дискотеки. З дітьми працюють досвідчені вожаті та їх помічники. Харчування у оздоровчому таборі триразове з урахуванням індивідуальних особливостей.

Діти побували на екскурсіях в пожежній частині, а працівники відділення поліції провели з ними майстер-класи.

В гостях в наметовому таборі відпочинку побував Тарутинський селищний голова Сава Чернєв, він ознайомився з умовами перебування дітей, поспілкувався з одеськими скаут-лідерами та Олександром Гроссом. Селищний голова привітався з дітьми, пригостив їх морозивом та висловив сподівання, що діти гарно відпочинуть в Тарутине, і наступного року приїдуть до нашої громади знову.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.