Cлужба у справах дітей Тарутинської селищної ради здійснила черговий профілактичний рейд до смт Березине
![](https://www.tarutyne-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG-10af000f87aa0d4db40636ca3a50157e-V-112x150.jpg)
Права та обов’язки батьків З метою попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, 19.04.2021 року службою у справах дітей Тарутинської селищної ради був здійснений черговий профілактичний рейд до смт Березине. Батьки, пам’ятайте! Кожна дитина має право: Виховуватись в рідній родині; На належне виховання; На захист свого здоров’я;… Докладніше