Рішення 25-го чергового засідання виконавчого комітету Тарутинської селищної ради № 397 – № 412 від 26.05.2022 року


Пов’язані посилання:


* Для перегляду натисніть на назву рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ рішення

Назва рішення чи додатка до нього

397 Про схвалення об’єктів топоніміки (вулиць, провулків) Тарутинської селищної територіальної громади, назви яких пов’язані з державою агресором чи історією російської імперії та СРСР, та пропонуються для перейменування

X

 

398 Про стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників та виконання покладених на них обов’язків на території Тарутинської селищної територіальної громади

X

 

399 Про надання статусу дитина-сирота малолітній Чернопіщук Анні Олександрівні, 18.07.2021 року народження

X

 

400 Про підсумки індивідуального та інклюзивного навчання з учнями у 2021/2022 навчальному році у ЗЗСО

X

 

401 Про надання матеріальної допомоги

X

 

402 Про взяття на квартирний облік

X

 

403 Про взяття на квартирний облік

X

 

404 Про видалення аварійних дерев ( Киржа М.І.)

X

 

405 Про видалення аварійних дерев ( Калачівський НВК)

X

 

406 Про видалення аварійних дерев ( ФОП Панайотова Г.П.)

X

 

407 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ВУЖКГ».

X

 

408 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «РІВНЯНСЬКИЙ».

X

 

409 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ПОБУТОВЕЦЬ».

X

 

410 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ДЖЕРЕЛО».

X

 

411 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «СІЛЬКОМУНГОСП».

X

 

412 Про погодження нової редакції Статуту Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Тарутино»

X

 

Без коментарів.