Проєкти рішень виконавчого комітету Тарутинської селищної ради до 25-го чергового засідання 26.05.2022 року


Пов’язані посилання:


* Для перегляду натисніть на назву проєкту рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про схвалення об’єктів топоніміки (вулиць, провулків) Тарутинської селищної територіальної громади, назви яких пов’язані з державою агресором чи історією російської імперії та СРСР, та пропонуються для перейменування

X

2 Про стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників та виконання покладених на них обов’язків на території Тарутинської селищної територіальної громади

X

3 Про надання статусу дитина-сирота малолітній [конфіденційна інформація]

X

4 Про підсумки індивідуального та інклюзивного навчання з учнями у 2021/2022 навчальному році у ЗЗСО

X

5 Про надання матеріальної допомоги

X

6 Про взяття на квартирний облік

X

7 Про взяття на квартирний облік

X

8 Про видалення аварійних дерев ( Киржа М.І.)

X

9 Про видалення аварійних дерев ( Калачівський НВК)

X

10 Про видалення аварійних дерев ( ФОП Панайотова Г.П.)

X

11 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу рідких побутових відходів і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ВУЖКГ».

X

12 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «РІВНЯНСЬКИЙ».

X

13 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ПОБУТОВЕЦЬ».

X

14 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «ДЖЕРЕЛО».

X

15 Про затвердження розрахунку по відшкодуванню різниці між розміром тарифу на послуги з централізованого водопостачання і розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх надання населенню КП «СІЛЬКОМУНГОСП».

X

16 Про погодження нової редакції Статуту Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Тарутино»

X

Без коментарів.