Документи та проєкти рішень Тарутинської селищної ради VIII скликання до засідання чергової 49-ої сесії 23.05.2024 року


Пов’язані посилання:


* Для перегляду натисніть на назву проєкту рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про затвердження Програми профілактики правопорушень та забезпечення публічної безпеки на території Тарутинської селищної ради в Одеській області на 2024 рік

X

Програма профілактики правопорушень та забезпечення публічної безпеки на території Тарутинської селищної ради в Одеській області на 2024 рік

X

2 Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради №2880-VIII від 17.11.2023 року «Про затвердження ліжкового фонду Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області з 01.12.2023 року»

X

Лист щодо ліжкового фонду

X

3 Про затвердження договору про виплату стипендії студентці Одеського національного медичного університету Ковбасюк Т.В. та її подальше працевлаштування

X

Договір про виплату стипендії студентці Одеського національного медичного університету Ковбасюк Т.В. та її подальше працевлаштування

X

4 Про доцільність передачі в оренду частини нежитлового приміщення, що розташовано за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Петрівськ, вул. Центральна, буд. 122Б

X

5 Про доцільність передачі в оренду частини нежитлового приміщення, що розташовано за адресою: Одеська область, Болградський район, с-ще Серпневе, вул. Молодіжна, буд. 105

X

6 Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень, що розташовані за адресою : Одеська область, Болградський район, с-ще Тарутине, вул. Центральна, буд. 122, для розміщення в них Сектору №1 Відділу №3 Управління забезпечення реалізації державної політики у сфері земельних відносин Головного управління Держгеокадастру в Одеській області

X

7 Про затвердження Стратегії розвитку Підгірненського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області на 2024-2027 роки

X

Стратегія розвитку Підгірненського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області на 2024-2027 роки

X

8 Про організацію надання ефективних поліцейських послуг з питань забезпечення фізичної охорони закладів освіти комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області

X

9 Про затвердження Програми «Благоустрій територій населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади» на 2024 рік

X

10 Про затвердження детального плану території земельної ділянки площею 0,1000га, розташованої в межах Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, в межах населеного пункту Тарутине, під розміщення автозаправочного комплексу – автозаправної станції

X

11 Про надання цільової адресної допомоги медичному працівнику з числа внутрішньо переміщених осіб Тарутинської територіальної громади

X

12 Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади

X

13 Про затвердження звіту про виконання рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952 – VIII «Про бюджет Тарутинської селищної територіальної громади на 2024 рік» за І квартал 2024 року

X

Звіт про виконання рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952–VIII «Про бюджет Тарутинської селищної територіальної громади на 2024 рік» за І квартал 2024 року

X

Додаток 1. Аналіз виконання доходної частини місцевого бюджету Тарутинської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року

X

Додаток 2. Аналіз виконання видаткової частини селищного бюджету за І квартал 2024 року (загальний фонд)

X

Додаток 3. Аналіз виконання видаткової частини селищного бюджету за І квартал 2024 року (спеціальний фонд)

X

Додаток 4. Аналіз виконання бюджетних програм по Тарутинській селищній раді за І квартал 2024 року

X

14 Про затвердження Програми взаємодії органу місцевого самоврядування Тарутинської селищної територіальної громади та органів виконавчої влади Болградського району Одеської області на 2024 рік

X

15 Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської територіальної громади на 2024 рік»

X

Додаток 1

X

16 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. КАРАЖЕЛЯСКОВІЙ М.Г.

X

17 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. ІДЖИЛОВІЙ Н.Г.

X

18 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"

X

19 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ЧЕБОТАРУ Г.А.

X

20 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. КОЛОДЧАКУ І.І.

X

21 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ДУНДЕРУ А.П.

X

22 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ЖОСУ В.В.

X

23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ДЕРЛІ Л.Д.

X

24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КІЧУК В.П.

X

25 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ПЕТРОВІЙ К.С.

X

26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ФРУНЗІ М.В.

X

27 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ПІДЛУБНІЙ Л.В.

X

28 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КАРІ В.Г. (2,0840 га).

X

29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КАРІ В.Г. (2,0860 га).

X

30 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. БЕЖЕНАРУ Д.М.

X

31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані не розподілені земельні ділянки), та передачі їх в оренду СФГ "КРИСТАЛ"(72,9100)

X

32 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "СВІТОЧ"

X

33 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані не розподілені земельні ділянки), та передачі її в оренду СФГ "КРИСТАЛ"(10,1406 га)

X

34 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби та надання її в оренду гр. ІОРГОВУ Д.М.

X

35 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби та надання її в оренду гр. ШУПАРСЬКОМУ Ф.Ф.

X

36 Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. ГОРБАНЬ А.О.

X

37 Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. СТРИШКО А.С.

X

38 Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ЗАПОРОЖАН В.О.

X

39 Про передачу земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. МАГЛІ М.О.

X

40 Про передачу земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. ПЛЄТОСУ О.Г.

X

41 Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

X

42 Про поновлення строку договору оренди землі № 97 від 29.06.2017 року для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ПАТ "ПЕТРОСТАЛЬ"

X

43 Про поновлення строку договору оренди землі № 98 від 29.06.2017 року для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ПАТ "ПЕТРОСТАЛЬ"

X

44 Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "МАЛИЙ ЯРОСЛАВЕЦЬ І"

X

45 Про розірвання договорів оренди водних об'єктів загальнодержавного значення

X

46 Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 19.04.2024 року № 3169-VIII " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «СП «БЕРЕЗИНЕ»"

X

47 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за межами населеного пункту смт Серпневе"

X

Без коментарів.