Розпорядження Тарутинського селищного голови № 47-ОД від 13.05.2024 року “Про скликання чергової 49-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


47-ОД-13.05.2024-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-49-СЕСІЇ-НА-23.05.2024.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 49-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

   Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

 1. Скликати чергову сорок дев’яту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 13.05.2024 року, пленарне засідання якої провести 23.05.2024 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

 

 1. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової сорок дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

 

 1. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату Тарутинської селищної ради (АБРАМЧУК Т.І.) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорок дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради.

 

 1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 Секретар Тарутинської селищної ради                              Анетта КУРАКОВА

 

№ 47-ОД

13.05.2024

 

Додаток

до розпорядження селищного голови

від 13.05.2024 № 47-ОД

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорок дев’ятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        23 травня  2024 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової  сорок  дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  КУРАКОВА

Анетта Бериківна

 Секретар Тарутинської селищної ради

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової сорок дев’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про затвердження Програми профілактики правопорушень та забезпечення публічної безпеки на території Тарутинської селищної ради в Одеській області на 2024 рік
Доповідач: ДЕЛІК

Валерій Васильович

начальник сектору швидкого реагування патрульної поліції  ВП №2 Болградського РВП ГУНП в Одеській області, старший лейтенант поліції
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради №2880-VIII від 17.11.2023 року «Про затвердження ліжкового фонду Комунального некомерційного підприємства  «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області з 01.12.2023 року»
Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження договору про виплату стипендії студентці Одеського національного медичного університету Ковбасюк Т.В. та її подальше працевлаштування
 2. Про доцільність передачі в оренду частини нежитлового приміщення, що розташовано за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Петрівськ, вул. Центральна, буд. 122Б.
 3. Про доцільність передачі в оренду частини нежитлового приміщення, що розташовано за адресою: Одеська область, Болградський район, с-ще Серпневе, вул. Молодіжна, буд. 105.
 4. Про доцільність передачі в оренду нежитлових приміщень, що розташовані за адресою : Одеська область, Болградський район, с-ще Тарутине, вул. Центральна,    буд. 122, для розміщення в них Сектору №1 Відділу №3 Управління забезпечення реалізації державної політики у сфері земельних відносин Головного управління Держгеокадастру в Одеській області  
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження Стратегії розвитку Підгірненського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області  на 2024-2027 роки
Доповідач: ТОРЛАК

Тетяна Дмитрівна

директор Підгірненського ліцею Тврутинської селищної ради
 1. Про організацію надання ефективних поліцейських послуг з питань забезпечення фізичної охорони закладів освіти комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області
Доповідач: ІВАНОВА

Марина Сергіївна

головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту оборонної роботи, взаємодії з  правоохоронними органами та охорони праці Тарутинської селищної ради                                                                 
 1. Про затвердження Програми «Благоустрій територій населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади» на 2024 рік
 2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки площею 0,1000га, розташованої в межах Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, в межах населеного пункту Тарутине, під розміщення автозаправочного комплексу – автозаправної станції
Доповідач: МЛАДІНОВА

Ольга Дмитрівна

начальник  відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про надання цільової адресної допомоги медичному працівнику з числа внутрішньо переміщених осіб Тарутинської територіальної громади
 2. Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади
Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

    начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження звіту про виконання рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952 – VIII «Про бюджет Тарутинської селищної територіальної громади на 2024 рік» за І квартал 2024 року
 2. Про затвердження Програми взаємодії органу місцевого самоврядування Тарутинської селищної територіальної громади та органів виконавчої влади Болградського району Одеської області на 2024 рік
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської територіальної громади  на 2024 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.
 1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. КАРАЖЕЛЯСКОВІЙ М.Г.
 2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай) гр. ІДЖИЛОВІЙ Н.Г.
 3. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ".
 4. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ЧЕБОТАРУ Г.А.
 5. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. КОЛОДЧАКУ І.І.
 6. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ДУНДЕРУ А.П.
 7. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. ЖОСУ В.В.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ДЕРЛІ Л.Д.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КІЧУК В.П.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ПЕТРОВІЙ К.С.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ФРУНЗІ М.В.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ПІДЛУБНІЙ Л.В.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КАРІ В.Г. (2,0840 га).
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. КАРІ В.Г. (2,0860 га).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. БЕЖЕНАРУ Д.М.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані не розподілені земельні ділянки), та передачі їх в оренду СФГ "КРИСТАЛ"(72,9100).
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "СВІТОЧ".
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані не розподілені земельні ділянки), та передачі її в оренду СФГ "КРИСТАЛ"(10,1406 га).
 19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби та надання її в оренду гр. ІОРГОВУ Д.М.
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби та надання її в оренду гр. ШУПАРСЬКОМУ Ф.Ф.
 21. Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. ГОРБАНЬ А.О.
 22. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. СТРИШКО А.С.
 23. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ЗАПОРОЖАН В.О.
 24. Про передачу земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. МАГЛІ М.О.
 25. Про передачу земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. ПЛЄТОСУ О.Г.
 26. Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 27. Про поновлення строку договору оренди землі № 97 від 29.06.2017 року для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ПАТ "ПЕТРОСТАЛЬ".
 28. Про поновлення строку договору оренди землі № 98 від 29.06.2017 року для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ПАТ "ПЕТРОСТАЛЬ".
 29. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ "МАЛИЙ ЯРОСЛАВЕЦЬ І".
 30. Про розірвання договорів оренди водних об'єктів загальнодержавного значення.
 31. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 19.04.2024 року № 3169-VIII " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «СП «БЕРЕЗИНЕ»".
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

    голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне

 

________________________________________________________________

Без коментарів.