Документи та проєкти рішень Тарутинської селищної ради VIII скликання до засідання чергової 27-ої сесії 28.10.2022 року


Пов’язані посилання:


* Для перегляду натисніть на назву рішення чи додатку, а для скачування файлу на “Завантажити”

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023 рік.

X

 

2 Про затвердження програми «Патріот» Тарутинської селищної ради на 2023-2025 роки

X

 

3 Про внесення змін до селищної ради цільової програми «Здоров’я» Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради на 2021-2023 роки.

X

 

4 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023 рік

X

 

Фінансовий план підприємства на 2023 рік

X

 

Пояснювальна записка до фінансового плану КНП «Тарутинський ЦПМСД» на 2023 року

X

 

5 Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс фінансового управління Тарутинської селищної ради.

X

 

6 Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс 35 державної пожежно-рятувальної частини 9 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області.

X

 

7 Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс Служби у справах дітей Тарутинської селищної ради.

X

 

8 Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу відділу освіти, молоді та спорту на баланс Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

X

 

9 Про безоплатну передачу з балансу відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради матеріальних цінностей на баланс Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

X

 

10 Про передачу матеріальних цінностей від Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області до військової частини А 7350

X

 

11 Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 15.09.2022 року № 2343-VIII «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності для розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб»

X

 

12 Про безоплатну передачу з балансу комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області рухомого майна на баланс комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської селищної ради»

X

 

13 Про безоплатну передачу в тимчасове користування рухомого майна комунальним некомерційним підприємством «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області Тарутинській селищній раді Болградського району Одеської області

X

 

14 Про передачу в оренду нежитлових (службових) приміщень що розташовані за адресою : Одеська область, Болградський район, смт Тарутине, вул. Шевченко Тараса, буд. 2 без проведення аукціону

X

 

15 Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 року № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради на 2021 рік»

X

 

16 Про присвоєння Тарутинському селищному голові восьмого скликання чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

X

 

17 Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 17.08.2021р. №879-VIII «Про затвердження Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

X

 

18 Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади.

X

 

19 Про внесення змін до Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби 25 прикордонного загону на українсько-молдавському державному кордоні на 2022 рік затвердженою рішенням №2262-VIII від 07.07.2022 р.

X

 

20 Про затвердження звіту з виконання рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2021 № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік» за 9 місяців 2022 року.

X

 

Звіт про виконання рішення Тарутинської селищної ради від 24.12.2021 року № 1586-VIIІ «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік» за 9 місяців 2022 року

X

 

Додаток 1. Аналіз виконання плану по доходах бюджету Тарутинської селищної станом на 31.03.2022 р. за 9 місяців 2022 року

X

 

Додаток 2. Аналіз виконання видаткової частини селищного бюджету за 9 місяців 2022 року (загальний фонд)

X

 

Додаток 3. Аналіз виконання видаткової частини селищного бюджету за 9 місяців 2022 року (спеціальний фонд)

X

 

Додаток 4. Аналіз виконання бюджетних програм по Тарутинській селищній раді за за 9 місяців 2022 року

X

 

21 Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік»

X

 

22 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі її в оренду гр. Кісеолар О.І.

X

 

23 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лисаку Р.О.

X

 

24 Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Папуров П.І. (1,6876 га).

X

 

25 Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Папуров П.І. (2,8881 га).

X

 

26 Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Попаз В.І.

X

 

27 Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Балтак П.С.

X

 

28 Про припинення права постійного користування земельною ділянкою АТКБ «ПриватБанк».

X

 

29 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення фермерського господарства у постійне користування СФГ "КАРІНА".

X

 

30 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у СФГ "КРИСТАЛ".

X

 

31 Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр. Кічиджи Л.С.

X

 

32 Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради № 1659 від 24.12.2021 року щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її в користування на умовах оренди гр. Бахчиванжи В.І.

X

 

33 Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради № 1660 від 24.12.2021 року щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її в користування на умовах оренди гр. Бахчиванжи В.І.

X

 

Без коментарів.