Розпорядження Тарутинського селищного голови № 133-ОД від 17.10.2022 року “Про скликання чергової 27-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


133-ОД-17.10.2022-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-27-СЕСІЇ-НА-28.10.2022.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Про скликання чергової 27-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову двадцять сьому сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 17.10.2022 року, пленарне засідання якої провести 28.10.2022 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової двадцять сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової двадцять сьомої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

  

№ 133-ОД

17.10.2022


Додаток до розпорядження селищного голови

від 17.10.2022 № 133 - ОД

 

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання двадцять сьомої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

28 жовтня 2022 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової двадцять сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової двадцять сьомої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2023 рік.
Доповідач: САВИЦЬКИЙ

Юрій Владиславович

  Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження програми «Патріот» Тарутинської селищної ради на 2023-2025 роки 
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту  Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до селищної ради цільової програми «Здоров’я» Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради на 2021-2023 роки. 
Доповідач: МІЛАНОВА

Меланія Петрівна

Директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс фінансового управління Тарутинської селищної ради.
 2. Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс 35 державної пожежно-рятувальної частини 9 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області.
 3. Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на баланс Служби у справах дітей Тарутинської селищної ради.
 4. Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей, з балансу відділу освіти, молоді та спорту на баланс Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 5. Про безоплатну передачу з балансу відділу освіти, молоді та спорту Тарутинської селищної ради матеріальних цінностей на баланс Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 6. Про передачу матеріальних цінностей від Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області до військової частини А 7350. 
     Доповідач: ДІМІТРІЧАК

Алла Дмитрівна

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 15.09.2022 року № 2343-VIII «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності для розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб»
 2. Про безоплатну передачу з балансу комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області рухомого майна на баланс комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської селищної ради»
 3. Про безоплатну передачу в тимчасове користування рухомого майна комунальним некомерційним підприємством «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області Тарутинській селищній раді Болградського району Одеської області
 4. Про передачу в оренду нежитлових (службових) приміщень що розташовані за адресою : Одеська область, Болградський район, смт Тарутине, вул. Шевченко Тараса, буд. 2 без проведення аукціону
Доповідач: ТОПАЛ

Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 року № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради на 2021 рік»
 2. Про присвоєння Тарутинському селищному голові восьмого скликання чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.
Доповідач: АБРАМЧУК

Тамара Іванівна

начальник відділу організаційно-кадрової роботи Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 17.08.2021р. №879-VIII «Про затвердження Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 
Доповідач:                ІВАНОВА

Марина Сергіївна

 Головний спеціаліст з охорони праці сектору з питань цивільного захисту оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та охорони праці  Тарутинської селищної ради

 

 1. Про надання цільової адресної допомоги мешканцям селищної територіальної громади. 
Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби 25 прикордонного загону на українсько-молдавському державному кордоні на 2022 рік затвердженою рішенням №2262-VIII від 07.07.2022 р.
 2. Про затвердження звіту з виконання рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2021 № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік» за 9 місяців 2022 року.
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік» 
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі її в оренду  гр. Кісеолар О.І.
 2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лисаку Р.О.
 3. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Папуров П.І. (1,6876 га).
 4. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Папуров П.І. (2,8881 га).
 5. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Попаз В.І.
 6. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Балтак П.С.
 7. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою АТКБ «ПриватБанк».
 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення фермерського господарства у постійне користування СФГ "КАРІНА".
 9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва у СФГ "КРИСТАЛ".
 10. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр. Кічиджи Л.С.
 11. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради № 1659 від 24.12.2021 року щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її в користування на умовах оренди гр. Бахчиванжи В.І.
 12. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради № 1660 від 24.12.2021 року щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання її в користування на умовах оренди гр. Бахчиванжи В.І.

 

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

 1. Різне.

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

 

Без коментарів.