Документи та проєкти рішень Тарутинської селищної ради VIII скликання до засідання чергової 14-ої сесії 16.09.2021 року


 

* Для перегляду натисніть на назву проєкту рішення чи додатку, а  для скачування файлу на “Завантажити”

 

№ згідно з порядком денним

Назва проєкту рішення чи додатка до нього

1 Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

2 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території Тарутинської селищної ради»

- Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)

- ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проєкту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території Тарутинської селищної ради»)

3 Про внесення змін до цільової програми «Здоров’я» на 2021-2023 роки

4 Про надання цільової адресної допомоги мешканці селищної територіальної громади

5 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: “Будівництво майданчика для збору твердих побутових відходів по вул. Центральна буд. 31, смт. Тарутине Болградського р-ну Одеській обл.»

6 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: “Будівництво майданчика для збору твердих побутових відходів по вул. Центральна буд. 324, смт. Тарутине Болградського р-ну Одеській обл.»

7 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: “Будівництво майданчика для збору твердих побутових відходів по вул. Центральна буд. 7, смт. Тарутине Болградського р-ну Одеській обл.»

8 Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту: “Будівництво майданчика для збору твердих побутових відходів по вул. Широка буд. 16, смт. Тарутине Болградського р-ну Одеській обл.»

9 Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Тарутинської селищної територіальної громади

10 Про розроблення схеми санітарної очистки населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади

11 Про затвердження проектно-кошторисної документації 'капітальний ремонт дитячого садка в смт. Березне Тарутинського району Одеської області, вул. Виноградна, 51. Коригування'

12 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщень адмінбудівлі Березинського старостинського округу за адресою: вул. Виноградна, буд. 68, смт. Березине, Болградський район, Одеська область'

13 Про внесення змін та затвердження фінансового плану зі змінами Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської районної ради Одеської області на 2021 рік

- Додаток. Фінансовий план підприємства на 2021 рік зі змінами

14 Про затвердження акту приймання - передачі об’єктів рухомого майна службового та спеціалізованого автотранспорту Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

- Додаток. Акт приймання-передачі об'єктів рухомого майна службового та спеціалізованого автотранспорту

- Додаток до Акту. ПЕРЕЛІК Об’єктів рухомого майна службового та спеціалізованого автотранспорту, яке передається на баланс Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради (код ЄДРПОУ 38645054) від Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області

15 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2022 рік

- Додаток. Фінансовий план підприємства на 2022 рік

16 Про затвердження Прогнозу місцевого бюджету Тарутинської селищної ради на 2022 – 2024 роки

- Додаток. Прогноз місцевого бюджету Тарутинської селищної ради на 2022 – 2024 роки

- Додаток 1 до Прогнозу. Загальні показники бюджету

- Додаток 2 до Прогнозу.Показники доходів бюджету

- Додаток 3 до Прогнозу. Показники фінансування бюджету Тарутинської селищної територіальної громади

- Додаток 4 до Прогнозу. Показники місцевого боргу

- Додаток 5 до Прогнозу. Показники гарантованого Дружківською міською територіальною громадою боргу і надання місцевих гарантій

- Додаток 6 до Прогнозу. Граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів

- Додаток 7 до Прогнозу. Граничні показники видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету Тарутинської селищної територіальної громади

- Додаток 8 до Прогнозу. Граничні показники кредитування бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування бюджету Тарутинської селищної територіальної громади

- Додаток 9 до Прогнозу. Показники бюджету розвитку

- Додаток 10 до Прогнозу. Обсяги капітальних вкладень бюджету Тарутинської селищної територіальної громади у розрізі інвестиційних про є ктів

- Додаток 11 до Прогнозу. Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів

- Додаток 12 до Прогнозу. Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам

17 Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік»

18 Про затвердження Положення про загальний відділ апарату Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області

19 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та надання їх у власність громадянам без зміни цільового призначення (пакетне голосування по 89 проєктам рішень)
20 Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (пакетне голосування по 37 проєктам рішень)
21 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у власність громадянам (пакетне голосування по 12 проєктам рішень)
22 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх в оренду громадянам (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)
23 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у спільну сумісну власність громадянам (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)
24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у спільну часткову власність громадянам (Песарогло Марії Іллівні, Пєсорогло Георгію Івановичу)

25 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у власність громадянам (пакетне голосування по 2 проектам рішень) (список додається)
26 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва та надання їх у власність громадянам (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)
27 Про надання згоди на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) сільськогосподарського призначення комунальної власності (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)
28 Здійснити поділ земельних ділянок комунальної власності (пакетне голосування по 14 проектам рішень)
29 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність (гр. Мігунову Андрію Федоровичу)

30 Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)
31 Про відмову в наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які передаються у власність для ведення особистого селянського господарства (пакетне голосування по 8 проєктам рішень)
32 Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та надання їх у власність громадянам без зміни цільового призначення (пакетне голосування по 2 проєктам рішень)
33 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (гр. Бахчиванжи Віталію Івановичу).

34 Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Берназу Анатолію Івановичу

35 Про дострокове припинення права користування земельною ділянкою (ПП «ПОЛІТ-АВТО» )

36 Про відмову у припинення дії договорів оренди землі (гр. Плющ Альоні Іванівні)

37 Надати згоду на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (Виноградівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»)

38 Про відмову в наданні дозволу на викуп земельної ділянки комунальної власності (гр. Логвінова Наталія Олександрівні)

Без коментарів.