Розпорядження Тарутинського селищного голови № 208-ОД від 06.09.2021 року “Про скликання чергової 14-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання»

 


208-ОД-06.09.2021-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-14-СЕСІЇ-НА-16-09-2021.docx Завантажити
Друк

Пов'язані посилання:


gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 14-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

1. Скликати чергову чотирнадцяту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 06.09.2021 року, пленарне засідання якої провести 16.09.2021 року о 11.00 годині у залі Тарутинського будинку культури.

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової чотирнадцятої   сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи інформувати депутатів Тарутинської селищної ради та надати матеріали з питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової чотирнадцятої сесії восьмого скликання.

 

 

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 208 - ОД

06.09.2021

 


 

 

Додаток до розпорядження селищного голови

від 06.09.2021 № 208 - ОД

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання чотирнадцятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                               16 вересня 2021 року, початок о 11.00

 

11.00-11.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової чотирнадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач: КУРАКОВА

Анета Бериківна

секретар селищної ради

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової чотирнадцятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 

 1. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

 

 1. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Тарутинської селищної ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби на території Тарутинської селищної ради»

 

Доповідач: БОРОДИЧ

Ліна Костянтинівна

головний спеціаліст юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до цільової програми «Здоров’я» на 2021-2023 роки.

 

Доповідач: ГАЗІБАР

Георгій Петрович

  виконуючий обов»язки головного лікаря КНП «Тарутинська ЦЛ» ТСРОО
 1. Про надання цільової адресної допомоги мешканці селищної територіальної громади

 

Доповідач: СТОЯНОВА

Ганна  Василівна

начальник  відділу соціального захисту населення  Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту:  “Будівництво  майданчика для збору твердих побутових відходів по вул. Центральна буд. 31, смт. Тарутине Болградського р-ну Одеській обл.»

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту:  “Будівництво  майданчика для збору твердих побутових відходів по вул. Центральна буд. 324, смт. Тарутине Болградського р-ну Одеській обл. »

     

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту:  “Будівництво  майданчика для збору твердих побутових відходів по вул. Центральна     буд. 7, смт. Тарутине Болградського р-ну Одеській обл. »

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту:  “Будівництво  майданчика для збору твердих побутових відходів по вул. Широка буд. 16, смт. Тарутине Болградського р-ну Одеській обл. »

 

 1. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Тарутинської селищної територіальної громади.

 

 1. Про розроблення схеми санітарної очистки населених пунктів Тарутинської селищної територіальної громади

 

 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації "капітальний ремонт дитячого садка в смт. Березне Тарутинського району Одеської області, вул. Виноградна, 51. Коригування"
 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт приміщень адмінбудівлі Березинського старостинського округу за адресою:  вул. Виноградна, буд. 68, смт. Березине, Болградський район, Одеська область"

 

 Доповідач: БАШЛИ

Сергій Петрович

  начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господартва Тарутинської селищної ради

 

 1. Про внесення змін та затвердження фінансового  плану зі змінами Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської районної ради Одеської області на 2021 рік

 

 1. Про затвердження акту приймання - передачі об’єктів рухомого майна службового та спеціалізованого автотранспорту  Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр  первинної медико-санітарної допомоги»

 

 1. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради Одеської області на 2022 рік

 

Доповідач: КИЯНІЧЕНКО

Алла Володимирівна

головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження Прогнозу місцевого бюджету Тарутинської селищної ради на 2022 – 2024 роки.
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2020 року № 74-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2021 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.
 1. Про затвердження Положення про загальний відділ апарату Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.

 

Доповідач: КУРАКОВА

Анетта Бериківна

секретар Тарутинської селищної ради

 

 1.    Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та надання їх у власність громадянам без зміни цільового призначення (пакетне голосування по 89 проєктам рішень).

 

 1.     Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (пакетне голосування по 37 проєктам рішень).

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у власність громадянам (пакетне голосування по 12 проєктам рішень).

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх в оренду громадянам (пакетне голосування по 2 проєктам рішень).

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у спільну сумісну власність громадянам (пакетне голосування по 2 проєктам рішень).

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відведення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у спільну часткову власність громадянам (Песарогло Марії Іллівні, Пєсорогло Георгію Івановичу).

 

 1. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та надання їх у власність громадянам (пакетне голосування по 2 проектам рішень) (список додається).

 

 1. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва та надання їх у власність громадянам (пакетне голосування по 2 проєктам рішень).

 

 1. Про надання згоди на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) сільськогосподарського призначення комунальної власності (пакетне голосування по 2 проєктам рішень).
 2. Здійснити поділ земельних ділянок комунальної власності (пакетне голосування по 14 проектам рішень) .
 3. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  у власність (гр. Мігунову Андрію Федоровичу).
 4. Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (пакетне голосування по 2 проєктам рішень).
 5. Про відмову в наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які передаються у власність для ведення особистого селянського господарства (пакетне голосування по 8 проєктам рішень).
 6. Про затвердження технічних документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистогоселянського господарства та надання їх у власність громадянам без зміни цільового призначення(пакетне голосування по 2 проєктам рішень).
 7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у довгострокову оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (гр. Бахчиванжи Віталію Івановичу).
 8. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Берназу Анатолію Івановичу.
 1. Про дострокове припинення права користування земельною ділянкою (ПП «ПОЛІТ-АВТО» ).
 1. Про відмову у припинення дії договорів оренди землі (гр. Плющ Альоні Іванівні).
 1. Надати згоду на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (Виноградівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»).
 1. Про відмову в наданні дозволу на викуп земельної ділянки комунальної власності (гр. Логвінова Наталія Олександрівні)

 

 

Доповідач: ПЕНКОВ

Владислав Васильович

спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів Тарутинської селищної ради.

 

 

БЛОК РІЗНЕ:

 

Пропозиція депутатської фракції ОПЗЖ Тарутинської селищної ради про включення питань в порядок денний на 14 сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання:

 

- Про результати роботи комісії з інвентарізації земель комунальної власності на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.   

Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова  комісії

                                      

Співдоповідач: КІОСЕ

Дмитро Дмитрович

член  комісії

- Про проведення інвентарізації земелькомунальної власності на території Тарутинській селищної ради Болградського району Одеській області

 

Доповідач: АРГІРОВ

Віталій Петрович

голова  депутатської фракції ОПЗЖ Тарутинської селищної ради

 

- Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради № 6 – VIII від 09.12.2021 року щодо голови постійної комісії Тарутинської селищної ради          з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам»яток, історичного середовища та благоустрою

Доповідач: ДЕРМЕНЖИ

Федора Семенівна

голова комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту  Тарутинської селищної ради

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                    Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.