Надання пільг на тверде паливо та скраплений газ


Пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються один раз на рік у готівковій грошовій формі.  Для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу пільговики звертаються до відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради або до спеціалістів соціального захисту свого старостинського округу за зареєстрованим місцем проживання з відповідною заявою, до якої додається:

-довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та / або кухонного вогнища на твердому паливі.

 -банківські реквізити;

Граничні показники вартості твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу у розрізі областей визначаються щороку у порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України. У 2021 році розмір грошової компенсації становить на тверде паливо - 2947,26 гривень за тонну, на скраплений газ - 294,73 гривень за балон.  У разі зміни умов проживання пільговика (підключення житла до системи газо-, тепло-, електропостачання для його опалення) отримані ним кошти готівкою на придбання твердого палива і скрапленого газу або тверде паливо, скраплений газ не повертаються. Пільги з оплати послуг газо-, тепло-, електропостачання для опалення житла надаються пільговику з наступного бюджетного періоду. У разі зміни протягом бюджетного періоду будь-якого іншого виду опалення житла особи на пічне опалення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються, виходячи з кількості місяців, що залишилися до кінця бюджетного періоду, та середньомісячної вартості або кількості твердого палива і скрапленого газу, визначеної шляхом ділення річної вартості або кількості твердого палива і скрапленого газу на 12 місяців.

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради:  смт.Тарутине пров. Шкільний 2, телефон: 04847 3-13-87

Без коментарів.