Розпорядження Тарутинського селищного голови № 36-ОД від 09.04.2024 року “Про скликання чергової 48-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


36-ОД-09.04.2024-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-48-СЕСІЇ-НА-19.04.2024.docxЗавантажити
Друк

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 48-ї сесії

Тарутинської селищної ради восьмого

скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

1.Скликати чергову сорок восьму сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 09.04.2024 року, пленарне засідання якої провести 19.04.2024 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

2.Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової сорок восьмої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату Тарутинської селищної ради (АБРАМЧУК Т.І.) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання сорок восьмої сесії Тарутинської селищної ради.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Секретар Тарутинської селищної ради                              Анетта КУРАКОВА

 

№ 36-ОД

09.04.2024

 

Додаток

до розпорядження селищного голови

від 09.04.2024 № 36-ОД

 

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання сорок восьмої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        19 квітня  2024 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової  сорок  восьмої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

Доповідач:  КУРАКОВА

Анетта Бериківна

 Секретар Тарутинської селищної ради

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової сорок восьмої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області за 2023 рік
Доповідач: ПУЛЄВА

Ірина Василівна

 

генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі Квадрокоптера DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo, на потреб прикордонної комендатури швидкого реагування 4 прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України (код ЄДРПОУ 14321742).
 2. Про створення аукціонної комісії та затвердження положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності в 2024 році.
 3. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.03.2024 № 3068-VIII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають приватизації в 2024 році».
 4. Про приватизацію об’єкта комунальної власності, який включено до переліку об’єктів комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області, які підлягають  приватизації в 2024 році, що розташований за адресою: Одеська область, Болградський район, с. Рівне, площа Перемоги, буд. 7
 5. Про примусове відчуження майна комунальної власності в умовах воєнного стану.
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних    послуг    у сфері декларування та реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб.
Доповідач: КУРУЧ

Оксана Сергіївна

Начальник відділу організації надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до Комплексної програми підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Тарутинській територіальній громаді   на 2023-2024 роки
Доповідач:                СТОЯНОВА

Ганна Василівна

    начальник відділу соціального захисту                               населення Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 р. № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради» (зі змінами).
Доповідач: АБРАМЧУК

Тамара Іванівна

  начальник відділу організаційно-кадрової роботи Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про оприлюднення проєкту регуляторного акту - проєкту рішення  Тарутинської селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів, податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Тарутинської селищної територіальної громади на 2025 рік»
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Володимир Володимирович

            начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 22 грудня 2023 року № 2952-VIII «Про місцевий  бюджет Тарутинської територіальної громади  на 2024 рік».
Доповідач: ДЕРЛІ

Лілія Дмитрівна

начальник бюджетного відділу фінансового управління Тарутинської селищної ради.

12.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «МИР».

13.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Ампел».                                                                                                                                 

14.Про передачу земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  ФГ «ВЕЛЕС-АВТ»

15.Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства переробної, машинобудівної та іншої промисловості гр. ТОПАЛ С.І. та гр. ЧИКАНЧІ О.М.

16.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ІВАНОВУ З.Д.

 1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. ЧЕРГУЦІ С.М.

18.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ПП«ЛАВАНДА» згідно Державного акту ІІ-ОД № 000480 від 18.10.2001року

19.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( невитребувані не розподілені земельні ділянки) СФГ «КРИСТАЛ».

20.Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані нерозподілені земельні ділянки) ТОВ «Агрохолдінг Вільний».

21.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  ведення фермерського господарства гр. САВВОВУ І.С. 

22.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПП «ТОРГОВИЙ БУДИНОК ТАРУТИНЕ».

23.Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «БІГДІЛ МОТОРС». 

24.Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ «Світлана» (2,0004 га).  

25.Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ «Світлана» (13,8756 га).  

26.Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з СФГ «Світлана» (12,4042 га).  

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для сінокосіння і випасання худоби

28.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби.

29.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. СТОЙКОВУ В.В. (2,3505 га)

30.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. СТОЙКОВУ В.В. (2,3502 га)

31.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. СОЛОМИЦЬКІЙ К.П.

32.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. КОРЧУМАР М.Л.

33.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. БРУСЕНСЬКІЙ М.С. 

34.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. СТОЯНОВУ І.І.

35.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. АНДРОНАКІ О.Є. 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП «СП «БЕРЕЗИНЕ».
 2. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. ГРАНЧАРУ Є.О.
 3. Про надання дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення земельної в оренду під полезахисними лісосмугами. СФГ «КРИСТАЛ».
 4. Про внесення змін до договору оренди землі № б/н від 14.05.2007 року з ПП «САДИ БЕССАРАБІЇ»
 5. Про внесення змін до договору оренди землі № 124/57-17-ДО від 14.04.2017 з ПП «СП «БЕРЕЗИНЕ».
 6. Про поновлення строку договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з ПП «БІЗНЕС-ЮГ»
 7. Про внесення змін до рішення сесії від 15.06.2023 № 2651-VІІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України».
 8. Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Тарутинської селищної ради.
 9. Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок.
 10. Про внесення змін до рішення сесії Тарутинської селищної ради від 22.12.2023 року №2953-VIII «Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Тарутинської селищної ради на 2024 рік».
Доповідач: ПЄНКОВ

Владислав Васильович

    спеціаліст I категорії відділу

земельних ресурсів Тарутинської селищної ради

46.Різне.

Без коментарів.