Розпорядження Тарутинського селищного голови № 78-ОД від 05.06.2023 року “Про скликання чергової 35-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов’язані посилання:


78-ОД-05.06.2023-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-35-СЕСІЇ-НА-05.06.2023.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 35-ї сесії Тарутинської

селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

1. Скликати чергову тридцять п’яту сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 05.06.2023 року, пленарне засідання якої провести 15.06.2023 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.

 

2. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової тридцять п’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.

 

3. Секретарю селищної ради (КУРАКОВІЙ Анетті) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання тридцять п’ятої сесії Тарутинської селищної ради.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Тарутинський селищний голова                                            Сава ЧЕРНЄВ

 

№ 78-ОД

05.06.2023


 

Додаток

до розпорядження селищного голови

від 05.06.2023 № 78-ОД

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання тридцять п’ятої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

                                                                        15 червня 2023 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової тридцять п’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової тридцять п’ятої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі талонів на паливо з балансу Тарутинської селищної Болградського району Одеської області ради на потреби Другого відділу Болградського РТЦК та СП.
 2. Про затвердження акту безоплатного приймання-передачі комплектів зимової військової форми з балансу Тарутинської селищної Болградського району Одеської області ради на потреби Другого відділу Болградського РТЦК та СП.
 3. Про прийняття міжнародної технічної допомоги для КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 4. Про безоплатну передачу двох принтерів з балансу Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області на потреби Другого відділу Болградського РТЦК та СП.
 5. Про прийняття на баланс до Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області гуманітарної (благодійної) допомоги яка надійшла від Болградської районної військової адміністрації, БОБФ «Карітас» - Сокаль, Благодійного фонду «Шляхетна справа».
     Доповідач: СУДАК

Олексій Анатолійович

начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату  Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про надання згоди на списання основних засобів з балансу Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області.
 2. Про безоплатну передачу з балансу Комунального некомерційного підприємства «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради Одеської області артсвердловини №8980 на баланс комунального підприємства «Виробниче управління житлового-комунального господарства».
 3. Про затвердження договору про працевлаштування лікаря-невропатолога ВАРАНИЦІ І.М.
 4. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.09.2022 № 2309-VIII «Про надання згоди на безоплатне прийняття нерухомого майна до комунальної власності Тарутинської селищної територіальної громади».
 5. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 15.09.2022 № 2310-VIII «Про затвердження переліку об’єктів рухомого та нерухомого майна (крім земельних ділянок), які входять до комунальної власності Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області».
 6. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 16.04.2021 № 345-VIII «Про припинення комунального підприємства «ЗЕЛЕНБУД СЕРПНЕВЕ» Тарутинської селищної ради шляхом ліквідації».
 7. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 16.04.2021 № 346-VIII «Про припинення комунального підприємства «Фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс Серпневе» Тарутинської селищної ради шляхом ліквідації».
Доповідач: ТОПАЛ

 Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження звіту щодо  виконання Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року.
 2. Про затвердження Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Тарутинської селищної територіальної громади протягом 2023-2028 років.
Доповідач: КУЛА

Олександр Миколайович

            начальник відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради
 1. Про перейменування об’єкту топоніміки у с. Малоярославець Перший Ярівського старостинського округу Тарутинської селищної територіальної громади.
Доповідач: БАХОВА

Діна Георгіївна

           головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та ЖКГ Тарутинської селищної ради

 

 1. Про реорганізацію Лужанської початкової школи Тарутинської селищної ради Одеської області, затвердження Статуту Рівненського ліцею у новій редакції та Положення Лужанської філії Рівненського ліцею.
Доповідач: КУШНІР

Оксана Іванівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту  Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 17.11.2021 року №1362-VIII «Про затвердження нової редакції Регламенту Центру надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області».
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 17.11.2021 року №1361-VIII «Про затвердження нової редакції Положення про Центр надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області».
 3. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора центру надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 4. Про утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
Доповідач: КУРУЧ

Оксана Сергіївна

начальник відділу організації надання                                                                      

адміністративних послуг Тарутинської  

селищної ради                                                            

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби України.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій "ОДЕСЬКІЙ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ".
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування об'єктів газопостачальної станції "Тарутине" (землі трубопровідного транспорту) ПАТ "Газтранзит" та прийняття земельних ділянок в комунальну власність.
 4. Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту з метою її формування та внесення відомостей до Державного земельного кадастру в межах населених пунктів.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ІЛІОПОЛ М.М.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КАЙРЯК В.І .
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ВАРАНУ В.І.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КАРА В.Ф.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КАТРЕЧКО В.К.
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. КАРАЖЕЛЯСКОВІЙ К.В. (0,1200га)
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. КАРАЖЕЛЯСКОВІЙ К.В. (1,0000га)
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється ТОВ "ЛОЗА"ВА".
 13. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. БОГДАНОВУ С.С.
 14. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФГ «АВК» (15,8097 га).
 15. Про поновлення строку договору оренди землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФГ «АВК» (26,1696 га).
 16. Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС з метою її формування та внесення відомостей до Державного земельного кадастру, що розташована за адресою: с. Ярове, вул. Сонячна, 68.
 17. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності.
 18. Про надання дозволу на зміну сторони в договорах оренди землі ПрАТ «Київстар» на ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».
 19. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення ТОВ "Агропрайм Холдинг".
 20. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "СВІТЛАНА".
 21. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр. ЧЕРНЕГА С.П.
 22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. КАС’ЯНУ П.С.
 23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. БРАГАРУ В.В.
 24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  гр. ПЄПЄЛЬЖИ Є.Н.
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

 

 

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.