Розпорядження Тарутинського селищного голови № 15-ОД від 14.02.2023 року “Про скликання чергової 32-ї сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання”


Пов'язані посилання:


15-ОД-14.02.2023-СКЛИКАННЯ-ЧЕРГОВОЇ-32-СЕСІЇ-НА-28.02.2023.docxЗавантажити
Друк

 

gerb

ТАРУТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання чергової 32-ї сесії Тарутинської

селищної ради восьмого скликання

 

Відповідно до  пункту  8 частини 4 статті 42, частин 1, 4, 5, 10, 13, 15 статті 46, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Тарутинської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 18.12.2020 року № 30-VІІІ:

 

 1. Скликати чергову тридцять другу сесію Тарутинської селищної ради восьмого скликання з 14.02.2023 року, пленарне засідання якої провести 28.02.2023 року о 10.00 годині в актовому залі Тарутинської селищної ради, за адресою: смт Тарутине, вул. Широка, 1.
 1. Рекомендований порядок денний пленарного засідання чергової тридцять другої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання додається.
 1. Секретарю селищної ради (КУРАКОВІЙ Анетті) здійснити організаційне забезпечення підготовки та проведення пленарного засідання тридцять другої сесії Тарутинської селищної ради.
 1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

  

Тарутинський селищний голова                                  Сава ЧЕРНЄВ

 

№15 - ОД

14.02.2023

 

Додаток

до розпорядження селищного голови

від 14.02.2023 №  15-ОД

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ

пленарного засідання тридцять другої сесії

Тарутинської селищної ради восьмого скликання

28 лютого 2023 року, початок о 10.00

 

10.00-10.02 Затвердження рекомендованого порядку денного чергової тридцять другої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання.

 

Доповідач:  ЧЕРНЄВ

Сава Степанович

Тарутинський селищний голова

 

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ

чергової тридцять другої сесії Тарутинської селищної ради восьмого скликання

 

 1. Про затвердження програми забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії злочинності на території Тарутинської селищної ради в Одеській області на 2023 рік.
Доповідач: БОДЮЛ

Олександр Михайлович

           начальник відділення поліції №2 Болградського району відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, полковник поліції
 1. Про затвердження Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби на українсько-молдавському державному кордоні на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Тарутине» Білгород-Дністровського прикордонного загону на 2023 рік.
Доповідач: МУРАВЬОВ

Максим Ігорович

           Перший заступник начальника відділу прикордонної служби «Тарутине», капітан

 

 1. Про звіт постійної комісії селищної ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту про проведену роботу у 2022 році.
Доповідач:  ДЕРМЕНЖІ

Федора Семенівна

Депутат Тарутинської селищної ради, голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

 

 1. Про стан виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тарутинської селищної ради за 2022 рік.
Доповідач: МАСЛІНКОВА

Ганна Василівна

           головний спеціаліст відділу економіки, інвестицій та сільського господарства Тарутинської селищної ради

 

 1. Про стан виконання Комплексної програми соціальної підтримки населення Тарутинської селищної ради на 2021-2023 роки.
Доповідач: СТОЯНОВА

Ганна Василівна

начальник відділу соціального захисту населення Тарутинської селищної ради

 

 1. Про затвердження Програми взаємодії органу місцевого самоврядування Тарутинської селищної територіальної громади та органів виконавчої влади Болградського району Одеської області  на 2023 рік.
Доповідач: АБРАМОВА

Олена Михайлівна

Секретар виконавчого комітету Тарутинської селищної ради
 1. Про затвердження звіту з виконання рішення Тарутинської селищної ради від 24 грудня 2021 № 1586-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради на 2022 рік» за 2022 рік.
 2. Про затвердження Програми «Облаштування та обслуговування «Пунктів незламності» (пунктів обігріву) по Тарутинській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки.
 3. Про затвердження Програми зміцнення законності, безпеки та порядку на території Тарутинської селищної територіальної громади Болградського району Одеської області «Безпечне Тарутине» на 2023 рік.
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення Тарутинської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 2419-VIII «Про місцевий бюджет Тарутинської селищної ради  на 2023 рік».
Доповідач: КОНСТАНДОГЛО

Марина Ферапонтівна

начальник фінансового управління Тарутинської селищної ради.

 

 1. Про безоплатну передачу з балансу Березинського ліцею Тарутинської селищної ради Одеської області нерухомого майна на баланс Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області.
 2. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області від 15.09.2022року № 2343-VIII «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна  комунальної власності для розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб».
Доповідач: ТОПАЛ

Дарія Іванівна

начальник юридичного відділу Тарутинської селищної ради
 1. Про внесення змін до рішення Тарутинської селищної ради від 18.12.2020 року № 35-VIII «Про затвердження структури, загальної чисельності виконавчих органів апарату Тарутинської селищної ради» (зі змінами).
 2. Про дострокове припинення повноважень заступника Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері житлово-комунального господарства, благоустрою та гуманітарних питань В.Г. ДУНДЕРА
 3. Про дострокове припинення повноважень заступника Тарутинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради у сфері надання житлово-комунальних послуг та благоустрою І.Ф. ДОЛГОРУКА

 

Доповідач: АБРАМЧУК

Тамара Іванівна

начальник відділу організаційно-кадрової роботи Тарутинської селищної ради.

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

 

 1. Про встановлення ставок орендної плати за землю на території Тарутинської селищної ради на 2023 рік.
 2. Про включення земельних ділянок комунальної власності до Переліку земельних ділянок, право оренди на які підлягають продажу на земельних торгах.
 3. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. ДЕДЕ В.І., гр. ДЕДЕ В.Р., гр. ГАНЕЛІ М.В.
 4. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. МІТЄВУ П.І.
 5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства гр. КІШЛОК Ю.Д.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "СВІТОЧ."
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення ФГ "Світлий шлях"
 8. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. ЧИКАНЧІ Олени Іванівни.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ДОЖІ С.Г.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. ДРАГНЄВІЙ Л.І.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. КУРОЧКІНІЙ О.О.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. МАЖАР Н.М. та ЯСЬКОВОЇ М.З.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. МАНЧЕВІЙ Л.І.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. СІБОВУ В.К.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. СПЕРЖЕНКО Т. Л.
 16. Про відмову в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. БЕНЬКОВСЬКІЙ С.В.
 17. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СФГ "КРИСТАЛ"
 18. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Центральна, 33а.
 19. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Центральна, 78а.
 20. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Центральна, 78б.
 21. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Центральна, 81а.
 22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Сонячна, 2а.
 23. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Центральна, 81.
 24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Широка, 2а.
 25. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ" за адресою: с. Підгірне, вул. Широка, 129а.
 26. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ"на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області комплекс будівель та споруд № 1.
 27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення СВК "БЕСАРАБСЬКИЙ"на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області комплекс будівель та споруд № 2.
 28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр. КІЧИДЖИ Л.С.
 29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. РУПЦУ О.І.
 30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарствата надання її в оренду СФГ "КАПСАМУН"
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. ПЛЮЩ А.І. , ГУСЄВІЙ Є.С.
 32. Про передачу в оренду земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ФГ "В. КОЖУХАР"
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. БАНОВУ І.В.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. НІТРЯН В.Г.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. ПАСКАЛОВУ Г.П. (1,1818га)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. ПАСКАЛОВУ Г.П. (0,6296га)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Ротарю С. О. 0,5500га (5124755100:01:001:0786)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Ротарю С. О. 0,1500га (5124755100:01:001:0787)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Ротарю С. О. 0,1500га (5124755100:01:001:0789)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. Ротарю С. О. 0,5500га (5124755100:01:001:0788)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність гр. ЧЕБАН Т.І.
 42. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2299-VIII від 18.08.2022
 43. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2328-VIII від 15.09.2022 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності гр. БАЛАНУ М.І»
 44. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2330-VIII від 15.09.2022«Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності гр. ГУБАНУ Є.І.»
 45. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2325-VIII від 15.09.2022 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності гр. ДИМИТРОВУ О.С.»
 46. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2329-VIII від 15.09.2022. «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності гр. ДУДОГЛО Є.М.»
 47. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2324-VIII від 15.09.2022 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності гр. ЄФРЕМУ В.В.»
 48. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2375-VIII від 28.10.2022 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності гр. КІЧИДЖИ Л.С.»
 49. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2326-VIII від 15.09.2022 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності гр. КОРЧМАР Л.К.»
 50. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2327-VIII від 15.09.2022 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності гр. САКАРА О.І.»
 51. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2321-VIII від 15.09.2022 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності СФГ «КРИСТАЛ»»
 52. Про скасування рішення Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області № 2319-VIII від 15.09.2022 «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення комунальної власності ТОВ «КРОНОС-АГРО Р.С.»»
 53. Про проведення інвентаризації земельної ділянки за адресою: смт. Тарутине. вул. Красна, 176-В
 54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі її в оренду гр. ЯН М.Г.
 55. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. КАЗАНЖИ О.Г.
 56. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  гр.  ІВАНОВІЙ С.Ф. РН № 696788
 57. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність  гр.  ІВАНОВІЙ С.Ф. РН № 696803.
 58. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Тарутинської селищної ради Болградського району Одеської області (за межами населених пунктів)
 59. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в межах населеного пункту с. Малоярославець Другий.
 60. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в межах населеного пункту с. Малоярославець Перший.
 61. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в межах населеного пункту смт Березине.
 62. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в межах населеного пункту смт Тарутине.
Доповідач: ДЕДЕ

Сергій Степанович

голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
 1. Різне.

Секретар Тарутинської селищної ради                                                     Анетта КУРАКОВА

Без коментарів.